CEPTETEB’den YOLO ile ilk yolculuğa %15 indirim!

Türk Ekonomi Bankası’nın (TEB) dijital bankacılık platformu CEPTETEB, “Ulaşımda En Pratik Yol O! “ sloganı ile yola çıkan YOLO ile işbirliğine gitti.

TEB’in dijital bankacılık platformu CEPTETEB ve şehir içinde lüks segment araçlar ile şehir içi VIP taşımacılık hizmeti veren mobil uygulama YOLO, kullanıcılarına avantajlar sunan yeni bir kampanya başlattı. YOLO Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Çolakoğlu, kampanya kapsamında CEPTETEB mobil uygulaması ya da internet şubesinden indirim kodunu alan kullanıcıların, GooglePlay ve AppStore üzerinden YOLO uygulamasını telefonlarına indirdiği takdirde ilk yolculuğunda %15 indirim fırsatı yakalayacaklarını ifade etti.

Haydar Çolakoğlu YOLO Cepte Teb İndirim
Haydar Çolakoğlu YOLO Cepte Teb İndirim

Yolcularına birbirinden avantajlı kampanyalarla buluşturmaya devam eden YOLO’nun, bu kapsamda dijital bankacılık platformu CEPTETEB ile işbirliği de hayatları kolaylaştırmaya yönelik yeni bir adım olacak. YOLO Yönetim Kurulu Başkanı Haydar Çolakoğlu tarafından hayata geçirilen YOLO ile ulaşımda keyif ve konforun uygun koşullarda sunulması hedefleniyor.